Temel Değerlerimiz

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Buzçelik ayırım yapmaksızın tüm müşterilerinin varlık sebebi ve iş ortağı olduğu bilinci ile ürettiği tüm çıktılara müşterisinin bakış açısından bakarak yön verir. Müşterisinin çözüm ortağı olmak yolunda kendini ve süreçlerini hizalar.

MÜKEMMELLİYETÇİLİK

Buzçelik mükemmellik kültürü paralelinde çalışanları, iş yapış biçimi, ilişkileri hizmet ve ürünlerinde her zaman en iyiyi hedefler. Mükemmellik çıtasını sürekli yüksek tutarak dinamik bir şekilde mükemmellik arar.

YENİLİKÇİLİK

Buzçelik Yönetim, Üretim, Teknoloji ve diğer tüm dallarda yenilikleri yakından takip etmeyi amaç edinir. Ar-Ge faaliyetlerine kaynak ayırarak sektöründe yaşanacak değişim ve yeniliklere adaptasyon sağlar.

GÜVENİLİRLİK

Buzçelik çalışanlarına, müşterilerine, rakiplerine, ilişkili olduğu diğer tüm Kurul ve Kuruluşlara, topluma karşı her zaman dürüst, verdiği sözlere riayet eden ve bunu tüm değerlerin önünde tutan saygın bir Sanayi Kuruluşudur.

TAKIM RUHU

Buzçelik en alt kademeden en üst kademeye kadar her bir çalışanıyla sevgi, saygı, anlayış, yardımlaşma ve aitlik hislerini yaşayan ve yaşatan, birbirinden ayrılmaz bir takımdır. Tüm takım üyeleri kurum, amaç ve stratejileri etrafında bütünleşir ve “BİZ” olarak bakmayı benimserler.

ÇÖZÜM VE SONUÇ ODAKLILIK

Buzçelik problem ve sorunlar karşısında nasıl yapılmaz, neden olmaz diye düşünmek yerine, nasıl yapılır ve nasıl olur yaklaşımı ile pozitif ve yapıcı davranışlar sergileyerek her türlü soruna çözüm getirme motivasyonu yüksek ve bu motivasyonu sürekli geliştiren bir kurumdur.

VERİMLİLİK

Buzçelik kendi kaynaklarında olduğu gibi, doğal ve ülke kaynaklarının kullanımında da verimliliği esas almaktadır. Bu nedenle tüm üretim süreçlerini, makine ve malzemelerini sürekli olarak ölçmekte, verimlilik projeleri ile geliştirmektedir.